nauka inwestowania na giełdzie

Inwestowanie na giełdzie zaczyna się od pierwszego kroku. Twój rozwój jest procesem, w trakcie którego zmienia się Twoja świadomość postrzegania rynków. Uczysz się prawidłowych nawyków, a także właściwego analizowania sił rynkowych (popytu i podaży), postępowania, które doprowadza do powiększania kapitału. W tym procesie – to uważamy za najtrudniejsze – oduczasz się niewłaściwej analizy rynku, która nie działa w praktyce. Nie zapominamy o tym, co każdy ma pod czaszką. Mózg odpowiada za emocje, w tym całą szeroko rozumianą psychologię inwestowania.

Jeżeli zdecydujesz się podążać z nami jako Abonent lub korzystając z bezpłatnej treści, czeka Cię długoterminowy proces zmian. Będzie on wspaniałą przygodą, którą przeżyjemy wspólnie. Z Twojej strony będzie to jedna z najlepszych decyzji, jaką możesz w tej chwili podjąć.

Inwestowanie na giełdzie: Co możesz robić w ramach PPCG Stock?

Polecamy wykonanie 6 prostych kroków (zajmą Ci 3 minuty), które pozwolą Ci rozpocząć swoją przygodę z akcjami i uczynią inwestowanie na giełdzie łatwiejszym:

Krok 1: Korzystaj z PPCG Stock

Jesteś obecnie na stronie PPCG Stock. Podzieliliśmy ją na trzy segmenty (kolumny).

  • Lewa kolumna (kolumna Nowości): znajdziesz wszystkie bezpłatne artykuły. Czytaj je systematycznie, aby przyswajać prawidłowy model postępowania. Udzielaj się w komentarzach i edukuj się.
  • Kolumna środkowa (kolumna Premium): analizy giełdowe dla naszych Abonentów. Abonenci mają również dostęp do naszych portfeli i sygnałów, które znajdują się w górnym menu w dziale Premium.
  • Kolumna prawa: strefa bieżących informacji.

Krok 2: Zapisz się na bezpłatny biuletyn

Powyżej tego artykułu możesz podać swoje imię oraz adres e-mail. Od tego momentu będziesz otrzymywać do 2 razy w tygodniu nasz biuletyn z bardzo rzetelnymi analizami giełdowymi. Nie ma w nim bzdur. To jedna mocnych stron naszego postępowania. Udostępniamy Ci ogrom wiedzy w postaci analizy spółek giełdowych, bieżącej ocen rynku, metod postępowania i pokazujemy, jak bez emocji poruszać się po rynku. To całkowicie bezpłatne must have.

To nie jedyna korzyść z subskrypcji. Otrzymasz od nas 3 prezenty:

  • Darmowy ebook: Krótki ebook z próbką naszej strategii inwestycyjnej, która bazuje na VSA. Dostaniesz go natychmiast po aktywacji bezpłatnej subskrypcji.
  • Kupon rabatowy 10%: Chcesz sprawdzić, jak inwestujemy i w praktyce korzystamy z analizy wolumenu? Sprawdź nas przez miesiąc taniej o 10%. Odbierz swój bonus i korzystaj ze wszystkich zasobów serwisu inwestora PPCG Stock. Skutecznie analizujemy dla Ciebie rynki i wspólnie zarabiamy już prawie 13 lat.
  • Kupon rabatowy 50 zł: Analiza wolumenu to jedna z najbardziej efektywnych strategii inwestycyjnych na świecie. Wykorzystaliśmy VSA w naszym autorskim systemie inwestycyjnym, który zoptymalizowaliśmy dla rynków akcyjnych. Połączenie LTTM i analizy fundamentalnej w unikalny model scoringowy zapewni Ci przewagę inwestycyjną w długim terminie. Po zapisaniu się na newsletter odbierzesz kupon rabatowy 50 zł na zakup kursu LTTM 2.0.

Krok 3: Edukuj się na YouTube

Posiadamy kanał na kanale YouTube, który rośnie w siłę. Subskrybuje nas już prawie ponad  4200 osób. Jeżeli masz konto w Google lub YouTube, możesz teraz wejść na nasz kanał PPCG Stock i zasubskrybować go. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, wygodniej będzie Ci skorzystać z przycisku. W naszych krótkich filmach nie lejemy przysłowiowej wody. Jeżeli robimy analizę, w których pokazujemy zachowanie dużych inwestorów i sił, które kierują spółką lub rynkiem. Czasem edukujemy z inwestowania. Masz to całkowicie za darmo.

 

 

Krok 4: Bądź z nami na Twitterze

Dopiero wystartowaliśmy z kanałem, więc możesz zacząć nas obserwować. Sypiemy tam najważniejszymi informacjami o inwestowaniu na giełdzie, gospodarce i ekonomii oraz wrzucamy warte pokazania ciekawostki.

 

 

Krok 5: Korzystasz z Facebooka? Dołącz do naszej grupy inwestycyjnej

Mamy własną grupę dyskusyjną. Jest nas mniej więcej 1500 osób na ten moment i nasza społeczność cały czas się rozrasta. Możesz odpowiedzieć na 3 proste pytania i dołączyć do nas. Zapewniamy, że nie są trudne :)!

 

 

Krok 6: Udzielaj się na naszym na blogu PPCG Stock

Założenie konta w PPCG Stock jest całkowicie bezpłatne i warto to zrobić. Płatny jest dostęp do strefy Premium. Założenie bezpłatnego konta (link u góry strony) umożliwi Ci dyskutowanie i czytanie komentarzy na blogu. Zadawaj pytania i otrzymuj od nas odpowiedzi. Po prostu ucz się i inwestuj lepiej.

Podsumowując są 3 opcje dostępu do treści i funkcjonalności Twojego serwisu inwestora:

  • Bez rejestracji – możesz czytać wszystkie artykuły i strony bezpłatne, natomiast na stronach płatnych przeczytasz treść niezabezpieczoną logowaniem na płatne konto.
  • Zarejestrowany użytkownik – bezpłatne konto w PPCG Stock, które pozwoli Ci podejrzeć komentarze pod bezpłatnymi artykułami i wziąć udział w dyskusji.
  • Abonent – pełen dostęp do serwisu inwestora PPCG Stock i podgląd edukacyjnych portfeli inwestycyjnych.

Twój rozwój w inwestowaniu: dostęp do PPCG Stock

Inwestowanie na giełdzie: Podsumowanie

Te 6 kroków przyspieszy twój rozwój w inwestowaniu. Bądź z nami po jasnej stronie mocy (czyt. graj we właściwym kierunku na rynku), polepszaj wyniki i dokonuj dobrych wyborów na giełdzie.