Kurs inwestowania LTTM 2.0

19.05.2020, Kategorie: Premium, Autor: Paweł Pagacz

Bazując na oryginalnym kursie LTTM, stworzyliśmy wyjątkowy program szkoleniowy dla naszych Abonentów. Całkowicie bez dodatkowych kosztów, w ramach Strefy Premium możesz uczyć się jednego z najskuteczniejszych systemów inwestycyjnych, którego fundamentem jest technika VSA. Posługujemy się w nim takimi narzędziami, jak akumulacja, dołek LTTM i przewaga popytu.

Program kursu

W kursie LTTM 2.0 poznasz całą magię techniki VSA, którą dostosowaliśmy do polskiej giełdy i długoterminowego inwestowania w aktywa takie jak akcje, indeksy i surowce.

Poznaj tajniki naszej strategii inwestycyjnej w przystępnych lekcjach wideo. Łączymy unikalne podejście do metody VSA w ramach strategii LTTM i łączymy to z inwestowaniem w wartościowe spółki, generujące dochód pasywny w postaci dywidendy.

Program szkoleniowy, prócz konkretnej wiedzy, gdzie kupić i gdzie sprzedać, to jednak o wiele więcej:

  1. Nauczysz się, jak oceniać rynek i swoje szanse na nim.
  2. Dowiesz się, jak zaprogramować swój umysł na myślenie rachunkiem prawdopodobieństwa.
  3. Pokażemy Ci, jak zarządzać ryzykiem.
  4. Ustawisz swój proces decyzyjny na długoterminowe inwestycje i pasywny dochód.

Program szkoleniowy LTTM 2.0 uzupełnia naszą ofertę. Jako Abonent PPCG Stock otrzymujesz teraz kompletny wehikuł inwestycyjny i wraz z kontem w PPCG Stock pełne wsparcie naszego serwisu w inwestycjach na rynkach kapitałowych.

Wprowadzenie do LTTM 2.0

Lekcja 1

W tej lekcji dowiesz się, które miejsca należy bezwzględnie wykorzystywać do kupna akcji. Dowiesz się również, które miejsca na wykresie są jedynie momentami na dołączenie się do ruchu wzrostowego na jakiś czas. Zobaczysz, czym jest akumulacja oraz jak wygląda prawidłowy sygnał kupna, od którego zaczynasz działanie na giełdzie.

Poznasz pojęcia sygnału kupna (SK) oraz warunkowego sygnału kupna (WSK). Poznasz sekwencję punktów, którą zapiszesz na kartce i którą będziesz odhaczał za każdym razem przed podjęciem decyzji inwestycyjnej.

Lekcja 2

W tej lekcji poświęcimy czas na praktyczne poznanie wielu przykładów, jak wyglądają sygnały kupna i warunkowe sygnały kupna. Nie przystępuj do tej lekcji, dopóki dokładnie nie przerobisz lekcji 1. Cała wiedza teoretyczna jest niezbędna, aby rozumieć, czego musisz poszukiwać na wykresie.

Lekcja 3

Dobrze jest wiedzieć, kiedy sprzedać akcje, prawda? Nie za późno, kiedy oddasz jakąś część zysku i nie za wcześnie, ponieważ ominie Cie nieraz to, co najlepsze (ceny akcji najmocniej rosną zwykle na samym końcu). Dlatego przygotowaliśmy dla Was tę lekcję, aby pokazać, jak wyglądają właściwe sygnały sprzedaży i warunkowe sygnały sprzedaży.

Jeżeli nauczysz się je czytać prawidłowo z każdego wykresu, zyskasz spokój. Wiedza, co dzieje się na cenie i rozumienie tego, dostarczy Ci pełne i niezbędne informacje do podejmowania decyzji o zamykaniu pozycji.

Lekcja 4

Ta lekcja nauczy Was prawidłowego patrzenia na ruch ceny. Właściwie każdy umysł ludzki, który wcześniej korzystał z innych technik inwestycyjnych, będzie miał tendencję do tzw. myślenia punktowego. Tymczasem tak, jak życie płynie, tak samo życie ruchu ceny dowolnej akcji ma swój proces.

Nauczymy Was dzięki tej lekcji płynnie patrzyć na akcje. Ruch ceny, jako proces od akumulacji, gdzie powinniście zajmować pozycje, aż po dystrybucję, gdzie bezwzględnie należy zrealizować zyski.

Lekcja 5

Właściwie każdy ruch wzrostowy po przeprowadzonej akumulacji mocniej startuje poprzez proces absorbujący akcje. Podobnie, jak już po okresie zwyżki, właściwie każdy ruch spadkowy poprzedzony jest zrzutem aktywów w rynek. To takie ładunki wybuchowe mające uruchomić lawinę ruchu. Jeżeli nauczycie się je dostrzegać, będziecie wiedzieć, że nadchodzi silny ruch.

Lekcja 6 i lekcja 7

Przeprogramowanie umysłu, czyli myślenie w kategoriach prawdopodobieństwa. Nikt nie rodzi się inwestorem. Inwestorem trzeba się stać. W tej lekcji Bartek opowie Wam o psychologii inwestowania i stosowania przewag inwestycyjnych. Dzięki temu podejściu (oraz prawidłowemu stosowaniu zasad LTTM), będziecie w stanie podejmować racjonalne decyzje inwestycyjne w całkowicie nieracjonalnym świecie, jakim jest giełda.

To prawdopodobnie powinny być pierwsze lekcja, które powinniście posłuchać. Zdecydowaliśmy jednak, aby dać je w tym miejscu i tylko dlatego, aby przy ich omawianiu było już jasne, czym jest przewaga inwestycyjna (SK, WSK, SS, WSS) i jak ją stosować. Wracaj do tych lekcji wielokrotnie.

To wszystko w tym szkoleniu. Od tej chwili wiecie, jak wyglądają sygnały kupna i jak wyglądają sygnały sprzedaży. Przy tym wiecie, jak wygląda proces dochodzenia do dołków i szczytów. Omówiliśmy wiele przykładów, na koniec dając solidną dawkę wiedzy psychologicznej. LTTM 2.0, to tylko podstawa, która daje Wam solidny start w świecie inwestycji. Wracajcie do tego szkolenia tak często, jak tylko będziecie potrzebować.