Powiadomienia SMS

Powiadomienia o transakcjach przez SMS

Nie masz odstępu do skrzynki pocztowej? Chcesz szybko reagować na sygnały transakcyjne? Usługa SMS Info jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Teraz nie ominie Cię na żaden sygnał.

Dlaczego warto?

Nawet jeśli jesteś inwestorem długoterminowym, optymalny moment zajęcia pozycji (zakupu akcji) jest dość istotną kwestią. Kupno akcji we właściwym momencie może znacznie zwiększyć efektywność każdej inwestycji poprzez optymalizację ceny zakupu. W ten sposób przykładowo można zwiększyć stopę dywidendy, jeśli uda się akcje kupić z dyskontem w stosunku do wartości godziwej.

W ramach dostępu do strefy Premium naszego serwisu giełdowego każdy Abonent otrzymuje powiadomienia drogą mailową o zmianach w naszych edukacyjnych portfelach inwestycyjnych. Opcjonalnie możesz również dostawać podobne powiadomienia przez SMS.

Jak włączyć usługę SMS Info?

Masz do niej dostęp po zalogowaniu się na swoje konto w PPCG Stock z menu kokpitu.

Usługa SMS

Włącz SMS w kilku prostych krokach:

  1. Przejdź do zakładki Funkcja SMS Info
  2. Wpisz swój numer telefonu komórkowego w prawidłowym formacie
  3. Kliknij niebieski przycisk Zapisz, by zapamiętać numer
  4. Włącz usługę, klikając w zielony przycisk Włącz Usługę
  5. Kup paczkę 25 lub 50 SMS

Gotowe! Twoja usługa powiadomienia o transakcjach przez SMS jest aktywa.

W dowolnym momencie możesz usługę wyłączyć. Wyłączenie usługi nie wpłynie na ilość SMS przypisaną do Twojego konta, podobnie jak zakończenie ważności konta w PPCG Stock. Po ponownej aktywacji konta i włączeniu usługi będziesz mógł korzystać z SMS.