Kiedy warto zrealizować zysk na akcjach Dino?

06.08.2021, Kategorie: Premium, Autor: Paweł Pagacz

W naszych analizach bardzo często piszemy niepopularne rzeczy i wystawiamy się poprzez to na publiczną krytykę. Przyjmujemy ją z pokorą i jednocześnie obserwujemy, jak zachowują się inwestorzy.

Najbardziej dostało nam się wtedy, kiedy pisaliśmy przed premierą Cyberpunk o spadkach CDR, podobnie, jak w czasie pandemii pisaliśmy o tym, że Biomed Lublin nie jest żadną okazją. Tak samo było z Creepy Jar, kiedy cena 1100 zł i doskonałe wyniki skłoniły nas do napisania, że spółka według nas nie jest warta więcej wedle inwestorów, jak 300 zł. I cena od tamtego czasu spada.

Nasze wyliczenia nie wynikają ze skomplikowanych analiz, ale tylko i wyłącznie z obserwacji wolumenu i znajomości mechanizmów (no i może z tego, że jak patrzy się na wykresy od prawie 20 lat każdego dnia, to wiele się widziało i wiele się widzi na żywo).

Autorski system LTTM oparty na VSA

Z tego powodu stworzyliśmy system LTTM, z którego każdy abonent może dowolnie korzystać i też w ramach tego systemu stworzyliśmy „pośrednie” i „bezpośrednie” sygnały kupna. Pośrednim sygnałem nazywamy możliwość dołączenia się do ruchu wzrostowego na jakiś czas. Na jakąś sekwencję wzrostu. Sygnałem pośrednim był sygnał kupna na DINO, gdzie po korekcie pojawił się sygnał kupna na dalszą (jakąś) część wzrostu. I dzisiaj właśnie o DINO.

Bazowy układ fal na DINO


Bądź pierwszy i dodaj swój komentarz.
Zaloguj się na swoje konto, aby zostawić swój komentarz.