Ebook o skutecznym inwestowaniu w akcje

18.10.2023, Kategorie: Nowości, Autor: Bartek Bohdan

Mam wielką przyjemność udostępnić Wam nasz 27-stronicowy ebook o skutecznym inwestowaniu w akcje, który napisał Paweł. Jest to nasza skondensowana wiedza i doświadczenie z ponad 12 lat aktywnego inwestowanie na giełdzie. Poradnik jest bezpłatny i jest bardzo przydatnym kompendium wiedzy o skutecznym inwestowaniu w akcje (szczególnie dywidendowe). Możecie go sobie pobrać wraz 3 bonusami po zapisie na nasz newsletter.

Zapis na newsletter i odbiór ebooka. Ebook o skutecznym inwestowaniu w akcje
Ebook o skutecznym inwestowaniu w akcje. Zapis na newsletter i odbiór ebooka

Newsletter wysyłamy max 2 razy w tygodniu: edukacyjny (wtorek) i analityczny (czwartek). Nie spamujemy głupotami :). Zapis na newsletter do niczego Was też nie zobowiązuje.

Formularz zapisu na newsletter znajdziecie tuż pod górnym menu na naszej stronie głównej. Po zapisie dostaniecie wiadomość zwrotną z prośbą o zgodę na wysyłanie newslettera. Po akceptacji przyjdzie druga wiadomość już z linkami do pobrania ebooka i reszty bonusów.

P.S. Wszyscy aktywni Subskrybenci, którzy już są zapisani na listę mailingową, dostaną link do ebooka w najbliższym newsletterze.

Z góry życzę udanej lektury i niech Wam służy w inwestycjach!

Autor wpisu: Bartek Bohdan

Współredaktor serwisu inwestora giełdowego PPCG. Aktywny inwestor giełdowy z ponad 12-letnim stażem. Jestem wielkim zwolennikiem inwestycji długoterminowych, budowania dochodu pasywnego z dywidend i procentu składanego. Uważam, że inwestorzy powinny powrócić do źródła, czyli akumulacji najlepszych aktywów. Takie aktywa nie tylko zwiększają wartość w czasie, ale przez dywidendy płacą nam za to, że trzymamy je w portfelu. Możesz się ze mną skontaktować, korzystając z dostępnego adresu e-mail.