Czy warto kupić Asbis pod dywidendę?

14.12.2023, Kategorie: Nowości, Autor: Bartek Bohdan
Czy warto kupić akcje Asbis pod dywidendę?
Czy warto kupić akcje Asbis pod dywidendę? Zobacz analizę finansową i VSA Asbis. Zrobiłem szybki przegląd fundamentów i skupiłem się na analizie wolumenu. Przy okazji zweryfikowałem też zachowanie kursu od ostatniej analizy z kwietnia 2022 (tuż po wybuchu wojny na Ukrainie).

W skrócie pozbierali wszystko na panice, potem płaska korekta i ruch zgodnie z fundamentami. Dziś chciałem odpowiedzieć na pytanie, czy to nadal dobra opcja do portfela dywidendowego i co musi się pojawić na wykresie, bym rozważył zakup akcji Asbis.

Autor wpisu: Bartek Bohdan

Współredaktor serwisu inwestora giełdowego PPCG. Aktywny inwestor giełdowy z ponad 12-letnim stażem. Jestem wielkim zwolennikiem inwestycji długoterminowych, budowania dochodu pasywnego z dywidend i procentu składanego. Uważam, że inwestorzy powinny powrócić do źródła, czyli akumulacji najlepszych aktywów. Takie aktywa nie tylko zwiększają wartość w czasie, ale przez dywidendy płacą nam za to, że trzymamy je w portfelu. Możesz się ze mną skontaktować, korzystając z dostępnego adresu e-mail.


Wyniki portfeli edukacyjnych

Całkowite stopy zwrotu (TR) na dzień 14.12.2023 obejmują wzrost kursu akcji i wypłacone dywidendy.

Portfele edukacyjne: Główny +74% / Emerytalny +145% / Dywidendowy +69%
TOP 5 spółek: Shell +173% / Rokita +153% / DOM +116% PEO +106% NVIDIA +163%
Benchmark: WIG +36%Bądź pierwszy i dodaj swój komentarz.
Zaloguj się na swoje konto, aby zostawić swój komentarz.